HAWSON Кул Вратоврска Клипови за Војник Службеник Пиштол Вратоврска Бар Иглички Менгеме Облека Бесплатен Превозот
Новак - 11 %

HAWSON Кул Вратоврска Клипови за Војник Службеник Пиштол Вратоврска Бар Иглички Менгеме Облека Бесплатен Превозот

Достапно за нарачка
DEN 479.04
DEN 426.00
Достапност:


Објектот Спецификации :
Предмет Тип : Вратоврска Клипови
Парична Казна Или Мода : Мода
Метали Тип : Метал
Материјал : Бакар
Пол : Мажи
Манжетната Линкови Стил : Трендовски
Облик/Шаблон : Бар
Повод : Партија /Свадбена/Состанок /Церемонија
Со Производот :
Детали Покажуваат :
Примена :
За Да Примате Адреса :
1.Руски клиенти, ве молиме оставете ни го вашето целосно име (вашето име +својот татко името +вашата последна името форма) кога ќе закажете предизвикани од руската поштата новиот правилник за парцели.
2.Секој клиенти мора да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да нарачате.
За плаќање :
-Ние прифаќаме Али плати тука.
-Сите големи кредитна картичка се прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
За Превозот :
За Услугата :
1.ако производот како не се исти како и опис или скршен во транзит ,Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
2.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
3.Можете да не контактирате преку трговија менаџер или не оставајќи ни порака на Али-да се изречни или да ни e-mail.Ние ќе одговориме во рок од 24 часа .
4.Сите предмети за продажба имаме акции на магацин,ние може да обезбеди навремена испорака.
5.Сите наши ставки цената се вклучени пакување кутија.освен големопродажните цени услови.
6.Нашите цени не се вклучени на ДАНОК или на ДДВ.
За Повратни Информации :
Ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации е многу важен за нас,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Ви благодариме. ако не сте задоволни со нашата служба и производи,ве молиме контактирајте со нас пред да ни остави негативен фидбек. ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас.
Пакување Методи Изборни :

За производот

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови Тип:
Манжетната Линк и Вратоврска Клип Поставува
is_customized:
No
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
20177
Материјал:
Метал
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Бренд Име:
HAWSON
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Пиштол
Место на Потекло:
Guangdong , Кина
време на испорака:
Во рок од 7 дена
Трговија на големо:
Да достапни
Пакет:
Едно Парче Пакет Во Кутија
Тип:
Вратоврска Клип/Вратоврска Бар
Пол:
Мажи
боја:
како слика
Големина:
0.3 *2.2 inches
Тежина:
8.4 g

Избор на клиент