CITALL 1Pc Црна Боја, Заден Прозорец Шофершајбната ветробранското стакло Wiper Ножот за ФОЛКСВАГЕН Поло 2009 2012 2013 Tiguan 2008 2009 2010 2011 2012
Новак - 17 %

CITALL 1Pc Црна Боја, Заден Прозорец Шофершајбната ветробранското стакло Wiper Ножот за ФОЛКСВАГЕН Поло 2009 2012 2013 Tiguan

Достапно за нарачка
DEN 287.52
DEN 239.00
Достапност:

Заден Прозорец Шофершајбната ветробранското стакло Wiper Ножот за "ФОЛКСВАГЕН" Поло 2009 2012 2013 Tiguan 2008-2012
Точка име : Заден Прозорец Шофершајбната ветробранското стакло Wiper Ножот за "ФОЛКСВАГЕН" Поло 2009 2012 2013 Tiguan 2008-2012 Состојба : 100% НОВ Објект се вклучени :
1x нов заден wiper сечилото
Компатибилен :
За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 2009 2012 2013
За "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan 2008-2012
Бидејќи постојат различни верзии во различни земји,ве молиме потврдете големината пред да купите.
Карактеристики :
1) Донесување гума увезени од Германија, која што може да четка на ветробранското стакло повеќе јасни и потрајни од традиционалните оние
2) Со Висок Квалитет/Високи Перформанси
3) Нов АЕРО-Динамичен Дизајн/Пластични Покриеност Дизајн
4) 5 пати подолг живот од премиум ножеви и долготрајна издржливост.Заградата помалку Мека Wiper подобрена бришејќи способности во дождовните&замрзнување временските
5) Долго животниот циклус поради дури и дистрибуција на сила
6) Чисти бришејќи поради докажано тројно компонента wiper сечилото
7) се Обезбедува крајната мазна,чиста,дијалог-бесплатна избрише

За производот

Фолксваген Модел:
Поло
Специјални Функции:
Лесно да се инсталира
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Име На Модел:
-
Објектот Тежина:
0.056kg
Бренд Име:
CITALL
Поло-Година:
2009 година
Состојба:
100% нови
Објектот се вклучени:
1x нов заден wiper сечилото
Компатибилен:
За ФОЛКСВАГЕН Поло 2009 2010 2011 2012 2013
одговара 1:
За ФОЛКСВАГЕН Tiguan 2008 2009 2010 2011 2012

Избор на клиент