YPP ЗАНАЕТ 6 Киселина-Слободен Живот До Моделот Декоративни Scrapbooking хартија сет на 36sheets печатени позадина занает хартија
Новак - 10 %

YPP ЗАНАЕТ 6 Киселина-Слободен Живот До Моделот Декоративни Scrapbooking хартија сет на 36sheets печатени позадина занает хартија

Достапно за нарачка
DEN 474.72
DEN 427.00
Достапност:

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!
Paper Size : 6inch*6inch (15*15cm)
Пакување : 3sheets/шема, 12patterns/set. 36sheets/set вкупно
Киселина Слободни 210 GSM Хартија

За производот

Материјал:
Хартија
Бренд Име:
YPP занает
Број На Модел На:
16080244
Пакување:
3pcs/шема, 12patterns/пакет
Paper size :
6inch (15*15cm)

Избор на клиент