2 парчиња 89465-06070 Нов Бренд на Кислород, Воздух за Гориво Сооднос Сензор За Toyota Camry Lexus ES350 3.5 L
Новак - 27 %

2 парчиња 89465-06070 Нов Бренд на Кислород, Воздух за Гориво Сооднос Сензор За Toyota Camry Lexus ES350 3.5 L

Достапно за нарачка
DEN 3158.88
DEN 2306.00
Достапност:

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
●Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail прво ,и ние ќе ви одговори што ПОБРЗО.
Царински даноци
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Custmer задоволство е нашата БР.
●Вратете се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.
Контактирајте со нас
●Ние сме искусни компанијата работи на E-commerce за години.
Повратни информации
Ние во голема мера го цениме вашата Пет Ѕвезди Postive Повратни информации . ве молиме кажете ни го вашето целосно име и презиме и телефонски број.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.3 L V6
Напомена : единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број,исто така Можете да се јавите на вашиот локален дилер или е-мејл мене за помош.
●Ние само брод да се потврди цел адреси.
Ако не сте добиле на вашиот предмет, во рок од 40 работни денови од ние испрати, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Слика
Начин На Плаќање
●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка . Замени нема да бидат испратени додека барањето е одобрено. Ние ќе ги пратите пратката и обидете се што е во моја моќ да им помогне на вас како е можно поскоро,само негативни повратни информации, без комуникација не helpfull да се реши проблемот.
Политика На Враќање
●Штети или загуби за време на превозот ќе се постапува од страна на штета/заборавена барања од соодветниот оператор.
●Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.5 L V6
Camry 2002-2012 3.5 L V6
Solara 2004-2008 3.0 L V6
ES330 2004-2006 3.само негативни повратни информации, без комуникација може да не можат да добијат помош за да се реши проблемот.па ве молиме да бидете сигурни дека вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса . Исто така и ние ќе се обидеме да го реши тоа како најголема можна мера.
●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот. Ве молиме Не остави негативен или неутрален повратни информации без каков било контакт.
Нормално,ние може да се обиде мојата најдобро да ви помогне да се одбележи пониска вредност на пакетот,ако тоа не работа, ве молиме запомнете дека тоа не е на продавачот одговорност. зошто да не се најде пријателски начин да се реши проблемот. : 89465-06070
● Осветленост Дел Број :
2344064,234-4064,15487,15 487,24564,89465 06070,8946506070
Компатибилност
Lexus
ES300 2002-2003 ГОДИНА 3. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Превозот и испорака
●Обично, ние ќе биде превозот и испратите следење на број во рок од 24 часа по вашата заврши цел плаќање.
●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.
●Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број , се врати причина , и вашиот Aliexpress ID .
Ние ќе спроведе строги пакување за да се осигура дека вашите елементи се безбедни. Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.5 L V6
GX460 2011-2012 4.3 L V6
ES350 2007-2011 3.
Опис
● Име на производ : Кислород Сензор
● Дел Бр.
Со нетрпение очекувам да услуга со добри производи и услуги. обичај царинење многу строги, клиентот треба да соработува во царинење напредок, и ако постои било данок, клиентот треба да ги покрие тоа.

За производот

Тип:
Вид Греење
Чувствителност:
кислород сензор
Мерен Опсег:
1
Тип На Сензор:
Холцер
линеарна:
1
Резолуција:
1
Hysteresis:
1
Бренд Име:
СОРГО
Повторливост:
1
Производителот Дел Број:
89465-06070
Автомобил Производител:
Тојота
боја:
како Слика
Тип:
кислород сензор
Осветленост Дел Број:
2344064,234-4064,15487,15 487,24564
Осветленост Дел Number1:
89465 06070,8946506070

Избор на клиент