Хидраулична пумпа AP2D25 хидраулична пумпа собранието клипот пумпа DOOSAN DX53W

Хидраулична пумпа AP2D25 хидраулична пумпа собранието клипот пумпа DOOSAN DX53W

Достапно за нарачка
DEN 69600.00
Достапност:


TIMEWAY ПРЕТПРИЈАТИЕТО СЕ ОГРАНИЧЕНИ. Е професионална снабдувач, специјализирана во производство и снабдување хидраулични вентили, пумпи, цилиндар, пренос делови, како и хидраулични резервни делови итн. Нашата фабрика има положено ISO9001 : 2000 систем за квалитет.
Ние ги доставуваме сите видови на додатоци за цемент фабрики и електрани, како што се масло цилиндар, хидраулични пумпи, вентили, масло филтер и др. Со строг систем за управување со квалитет, технички напредни постапки, професионални инженери и одлична по продажба на услуги, ние ги извоз на производи во Европа, во Америка, Австралија, Средниот Исток, Азија и Африка, и освои многу пофалба и слава од клиентите. Нашиот производ е достоен за вашата доверба, нашата услуга ќе се направи сте задоволни!
Повеќето од нашите производи се заеднички дизајнирани и развиени со нашите странски клиенти, така што тие се целосно меѓусебно со познатиот бренд, како што се Bosh Rexroth, Vickers, Комерцијални, Sauer, Komatsu, Yuken, Tokimec, Гасеница, САИ, Danfoss и Staffa итн. Во исто време ние агент за продажба на домашниот бренд производи, како што се huade вентил, shlixin вентил итн.
Со конкурентна цена, добар квалитет, најдобра услуга и навремена испорака, ние искрено се добредојдени можност да се воспостави цврсто кооперативен односи со клиенти во блиска иднина.

За производот

Бренд Име:
timeway
Структура:
Клипот Пумпа
моќност:
Електричен
Притисок:
Висок Притисок
Гориво:
Дизел
Теорија:
Axial Проток Пумпа
Употреба:
Масло
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
AP2D25
Примена:
хидраулична пумпа

Избор на клиент