сјае залепени сјајот sequins чипка ткаенина JRB-71803-3 африкански sequins tulle решетката ткаенина за свадба се облекуваат
Новак - 16 %

сјае залепени сјајот sequins чипка ткаенина JRB-71803-3 африкански sequins tulle решетката ткаенина за свадба се облекуваат

Достапно за нарачка
DEN 3936.00
DEN 3306.00
Достапност:


добредојдовте на нашиот магазин
Опис На Производот
1. Сјајот нето чипка ткаенина.
2. Ширина : 51-52".
3. Должина : 5 метри по парче.
4. Модата Облека за Повод, Свадба, Партијата итн.
5. Бесплатен превозот страна на курирската служба DHL .
Спецификации :
Оваа точка е на залиха и се подготвени да брод
Состојба : нова и unwor
Големина : 5 метри во lengt
Материјал : 100% полиестер
Дизајн : Африкански дизајн
Тежина : околу 2kilogram/5yard
Превозот време :
DHL Express Превозот обично се потребни околу 3 to7 дена
Ние НЕ може да го контролира можно застои предизвикани од вашиот поштенски обезбедувач или непредвидени временските услови.
Повеќе објект превозот : ве молиме пратете ни е-маил за повеќе набавки за да се пресмета превозот во комбинација задолжен за вас.
Повратни информации :
Како вредност на Клиентите, Вашите Повратни информации е многу важно за нас. Тоа ни помогне да ги подобриме нашите услуги на клиентите. Контактирајте со нас да го реши ова Прашање пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Вашата среќа на шопинг е наше задоволство.

За производот

Шема:
Flocked
Функција:
Дише
Плетени Тип:
Tricot
Техника:
Nonwoven
Стил:
Обична
Ширина:
125-140CM
Тип:
Кадифени Ткаенини
Nonwoven Техника:
Термо-Спои
Велур Ткаенина Тип:
51-52
Тип На Производ:
Органски Материјал
Материјал:
100% Полиестер
Дише:
Yes
Бесплатен превозот :
Yes
Употреба:
Облека, облека, фустани
Тежина:
About 2kilos
Ткаенини:
Џорџ Ткаенина
is_customized:
yes

Избор на клиент