2017 Мода Жените Црн Појас Појас Шупливи Заковки СТП Кожа за на Рака За Дами Луксузни Тенок Корселе Женски Pin Тока Ceinture
Новак - 15 %

2017 Мода Жените Црн Појас Појас Шупливи Заковки СТП Кожа за на Рака За Дами Луксузни Тенок Корселе Женски Pin Тока Ceinture

Достапно за нарачка
DEN 184.80
DEN 157.00
Достапност:

Нови пристигне на Жените црна шупливи заковки жена половината појас од кожа луксузен бренд Слабеење Појас Женски рака cinturon mujer 1. Појас Големина(Должина) : за 110cm 2. Брза Испорака 3. Погоден За Секоја Прилика 4. Исклучителен дизајн 2017 Жените рака секојдневен сите натпревар Жените краток вистински кожен појас жените рака чиста боја ремени со Врвен квалитет фармерки појас Информации : 1. Таму може да биде 1-3 см неточност, поради прирачник за мерење. 2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние ќе го цениме вашето разбирање. 3.Оставајќи негативни повратни информации нема да реши ништо. ПОЗИТИВНА комуникација не. Ако има нешто погрешно, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да ги задоволи . Пакет се Вклучени : 1 x Корселе Бел т Плаќање : 1.Ali Express поддржува Виза,Boleto,Master Card,Маестро Дебитна Картичка,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банките.
2.Ако сеуште имате било какви прашања во врска со плаќање, се Чувствуваат слободни да контакт. Превозот : 1.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако систем ја потврдува купувачи плаќање.
2.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,купувачите се одговорни за царински давачки.
3.Ние ќе рефундирање на купувачи ако купувачи врати предметите во рок од 15 дена од денот на купувачи приемот на предмети за било каква причина. Сепак,купувачите треба да ги сноси се врати превозот товар и уверете се дека предмети вратени се во нивната оригинална услови.
4.Предмети се испраќаат од страна на Ali Express Стандард Превозот, Ali Express Премиум Превозот, e Packet,стигнат до повеќето земји во рок од 15 до 35 бизнис дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да потрае и до 60 дена. 5.Ако сакате да се добие објектот побрзо,ве молиме контактирајте со нас да плаќаат дополнителни товар, можеме да ви понудиме следниве побрзо и поевтино превозот начини : UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ,DEPX,ЕМС.Преку овие начини, што можете да го добиете објект во рамките на околу 5-7 дена. Повратни информации : 1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

За производот

Тип На Објект:
Појаси
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Liva девојка
Појас Ширина:
2cm
Појаси Материјал:
PU
Број На Модел На:
појаси BI00058
Материјал:
имитација на кожа
Појас Должина:
110cm
боја:
5 бои
функција 1:
Без Дупчење
Карактеристика 2:
жените појас
функција 3:
појаси за жени
карактеристика 4:
ceinture femme
Карактеристика 5:
жени, појаси
Функција 6:
ceinture

Избор на клиент