Симулација на Сибирскиот Husky полиетилен&furs Сибирскиот Husky модел смешно подарок за 30*11CM
Новак - 47 %

Симулација на Сибирскиот Husky полиетилен&furs Сибирскиот Husky модел смешно подарок за 30*11CM

Достапно за нарачка
DEN 3168.00
DEN 1679.00
Достапност:


Прво,ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на кадифен играчки,животински модели играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
опис :
Симулација на Сибирскиот Husky
Спецификација на производот : висок 11 CM долг 30 CM
529658224024

За производот

Тема:
Животните
Стил:
Вештачки
Материјал:
Пластични

Избор на клиент