14*5CM РОДЕН НА РИБА!! Забава Риболов Текст Винил Автомобил Налепници Decals Мотоцикл Спортски Автомобили Браник Автомобил Прозорец Автомобил Стил
Новак - 49 %

14*5CM РОДЕН НА РИБА!! Забава Риболов Текст Винил Автомобил Налепници Decals Мотоцикл Спортски Автомобили Браник Автомобил Прозорец

Достапно за нарачка
DEN 168.00
DEN 86.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Објектот Ширина:
5cm
Име На Модел:
X-541
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
14cm
Бренд Име:
pullight
Материјал Тип:
Винил

Избор на клиент