MCOSER 75см Долго Синтетички Брановидна Cosplay Перика Светло Сина Боја Висока Температура Влакна ПЕРИКА-577F
Новак - 24 %

MCOSER 75см Долго Синтетички Брановидна Cosplay Перика Светло Сина Боја Висока Температура Влакна ПЕРИКА-577F

Достапно за нарачка
DEN 959.52
DEN 729.00
Достапност:


Материјал : 100% Висока Температура Влакна
Тежина : 310 G
Боја : виолетова
Должина : 75СМ (29.52 Инчи)
Внимание Ве Молиме :
Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред shippmet.Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе го реши проблемот за што ПОБРЗО.
Ве молиме да ни остават добар фидбек, ако сте задоволни со купување.
Ви благодарам многу за вашето внимание!!

За производот

Протегала должина:
30inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
густина:
100%
Може Да Се Permed:
Yes
База Материјал:
Еластична чипка
Чипка Перика Тип:
Никој Чипка Перики
Перики Должина:
Долго
Текстура:
Брановидна
капа големина:
Просечната Големина
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Боја на Чипка:
Медиум Браун
Бренд Име:
MCOSER

Избор на клиент