ZDFURS * Нови висок квалитет вистински жени Рекс зајакот крзно шамија Природни Зајакот Крзнени Шалови долго шамија топло крзно пригушувач
Новак - 48 %

ZDFURS * Нови висок квалитет вистински жени Рекс зајакот крзно шамија Природни Зајакот Крзнени Шалови долго шамија топло крзно

Достапно за нарачка
DEN 2784.00
DEN 1448.00
Достапност:


ГОЛЕМИНА : 150*13 CM 12 БОИ МОЖЕ ДА СЕ ИЗБЕРЕ

За производот

Бренд Име:
ZDFURS
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Крзно
Пол:
Жените
Марами Должина:
135cm-175cm
Шаблон Тип:
Цврста
Марами Тип:
Шамија
Тип На Објект:
Марами
Стил:
Моден

Избор на клиент