3pcs кујна кат исцедете ги покрие Потоне Коса Plug полжав силикони одвод на вода филтер Бања Затка Цедилка Кујна Colanders
Новак - 9 %

3pcs кујна кат исцедете ги покрие Потоне Коса Plug полжав силикони одвод на вода филтер Бања Затка Цедилка Кујна Colanders

Достапно за нарачка
DEN 672.00
DEN 612.00
Достапност:

3pcs кујна кат исцедете ги покрие Потоне Коса Plug полжав силикони одвод на вода филтер Бања Затка Цедилка Кујна Colanders
Здраво, Драги мои пријател,
1,работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден.
2,Поради рака мерка, ве Молиме овозможи 0.5-1cm разлика.Различни Монитор, бојата може да има разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики
и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
3,Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, ве молиме, контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас, ви благодариме за вашето разбирање.
Произволна боја за да ја испратите, ви благодарам за вашата соработка
Плаќање :
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е функцијата и пред да конкурираат на објектот.
2.Уплатата треба да се изврши во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел. Ако навистина имаат тешкотии во плаќање на вашите објектот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви помогнат да се реши тоа.
3.Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Превозот :
1,Ние брод на светот.
2,Ние брод стока од Кина Пост Воздух Mail во рок од 5 работни дена по уплатата.
3, Бидете сигурни дека за да се остави број на телефон и на поштенски код при пополнување вашиот купувачот информации.
4, може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење на број.
Увозните даноци :
1, Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена.
2, ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
3, ве Молиме потврдете детални информации за достава на фактурата, како колку цената што треба да се напише на испорака фактура кога, Колку транспортни задолжен ние треба да се напише на фактурата, Како да се опише на стоката итн.
4,Овие полначи обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот до не се збуни ги наплаќаат за дополнителни превозот.
5,Ако немате било какви посебни барањето, прогласи вредност на фактура ние пишуваме ќе биде помалку од US$30.0, така што ќе може да се плаќаат неколку даноците и остварување на сопствени грешки лесно.
Политика На Враќање(Размена Само На) :
Ние обезбедуваме бесплатен 10 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка.
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.
Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba.com's центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
*Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) и ни остави позитивен фидбек. Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот.

За производот

Тип:
На Мозоци Чистачи
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
QQ11-9
Обликот:
Силикони
боја:
мулти-боја
Големина:
11*9cm
Материјал:
Силикони
Еко-Пријателски:
Еко-Пријателски
Функција:
Заеднички Подот На Мозоци

Избор на клиент