S610 24+14 АВТОМОБИЛ WIPER СЕЧИЛОТО ОДГОВАРА ЗА Toyota Urban Cruiser (2009 година наваму), ВИСОК КВАЛИТЕТ на АВТОМОБИЛ ветробранското стакло WIPER
Новак - 21 %

S610 24+14 АВТОМОБИЛ WIPER СЕЧИЛОТО ОДГОВАРА ЗА Toyota Urban Cruiser (2009 година наваму), ВИСОК КВАЛИТЕТ на АВТОМОБИЛ ветробранското

Достапно за нарачка
DEN 1103.52
DEN 872.00
Достапност:


Ве молиме бидете сигурни дека ќе го купи стакло стилови и големини.Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната. ПЛАЌАЊЕ : 1.Ние обезбедуваме 6 месеци гаранција.4 MM или 25ММ)
Инсталација
Ваквите контакти се инсталирани на истиот начин
Packge
Пакување со високо квалитетен воздух Балон колона торба Нашата Компанија
Купување Упатство ПРЕД ЦЕЛ :
1. Ве молиме проверете ги превозот и пакување листа за детали. Ние можеме да брод на објекти преку други курир. Брод во Јужна Америка, Средниот Исток, Источна Евра, Африка околу 15-30 работни дена.Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активен повратни информации.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.

За производот

Објектот Должина:
LHD, RHD
Специјални Функции:
избрише дожд и вода на задната страна на ветробранското стакло
Toyota Urban Cruiser-Година:
2009,2012,2011,2013,2010
Бренд Име:
JOYVIEW
Материјал Тип:
гума, железо и пластични
Објектот Ширина:
10cm
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Објектот Тежина:
0.6kg
Тојота Модел:
urban cruiser
Име На Модел:
S610
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
10cm
Големина:
24+14 (ИНЧИ)
Година:
2009 година наваму
Автомобил Направи:
За Toyota Urban Cruiser

Избор на клиент