0#(ST1.7) 1#(ST1.9) 2#(ST2.1) 3#(ST2.3) Галвански Јаглероден Челик Светлина Куки Око, Само ќе го Допрете Тема Завртка Со Прстени 1000pcs/многу

0(ST1.7) 1(ST1.9) 2(ST2.1) 3(ST2.3) Галвански Јаглероден Челик Светлина Куки Око, Само ќе го Допрете Тема Завртка Со Прстени

Достапно за нарачка
DEN 1151.52
Достапност:

Големина На Јаглероден Челик Светлина Куки Око, Само Ќе Го Допрете Тема Завртка Со Прстени
Детали На Јаглероден Челик Светлина Куки Око, Само Ќе Го Допрете Тема Завртка Со Прстени
Испорака На предмети ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Повратни информации, Ние искрено се обезбеди добри производи и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации, клиентите задоволство и поддршка е најдобро да се врати за нас. Ако има нешто што не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да ви помогне да ги реши проблемите. Ве молиме не го остави негативни повратни информации. Ви благодарам многу. *Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

За производот

Големина:
ST1.7, ST1.9, ST2.1, ST2.3
Должина:
Blue Zinc Plated, Brass Plated
Вози Стил:
Никој
Материјал:
Јаглероден Челик
Број На Модел На:
M451
Пакет:
500-799Pcs
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Само-прислушување Завртки
Глава Стил:
Никој

Избор на клиент