Osmrk led светилки drl дење работи светлина за Nissan Sylphy sentra 2012-2015

Osmrk led светилки drl дење работи светлина за Nissan Sylphy sentra 2012-2015

Достапно за нарачка
DEN 4752.00
Достапност:


БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

За производот

боја:
не преклопник, додадете безжични префрлате
Објектот Тежина:
1.5kg
Тип На Објект:
Ден Светлина
Бренд Име:
smRKE
Специјални Функции:
со dimmer функција
Автомобил модел:
за Nissan Sylphy sentra 2012-2015
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12
Година:
2012-2015
Тип На Објект:
Дење Работи Светла

Избор на клиент