(Насловната + Задните) Универзална столче покритие За Mazda 3 6 CX-5 CX7 323 626 М2 М3 M6 Axela Familia авто додатоци автомобил стил
Новак - 44 %

(Насловната + Задните) Универзална столче покритие За Mazda 3 6 CX-5 CX7 323 626 М2 М3 M6 Axela Familia авто додатоци автомобил

Достапно за нарачка
DEN 4367.52
DEN 2446.00
Достапност:

Нов Зеланд. Ако сакате да трговија на големо, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде совршен цена. ако имате потреба од лого , ве Молиме изберете "лого" опција и да ми кажете што логото треба Бои : 8 бои ( balck со беж , balck со сива ,црна со црвени , црни со сина , balck со жолти , сите balck , balck со портокал , беж со сива ) можете да изберете , Но, ние, исто така може да се направи со други бои како оваа ( Сите црна, црна со портокалова , црна, со жолта , беж со сива , Сите беж , Сите сива Сите сини , Сите жолта и сл ) Ако треба , ве молиме контактирајте со нас или да ја напуштат масажи за мене .Ако ви се задоволи со примените стоки и нашите услуги, ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас.Норвешка.Мрежа на влијание ја прави автомобил повеќе модерни и да се пресели чувство. Сендвич материјал е еден вид на синтетички влакна,главно се користи во автомобил,спортски облека,чанти,итн. Декларација : Ако ви требаат 7 седишта .,силни и издржливи. И ние не сме одговорни за Штета или пратката е задржан од страна на вашиот локален обичај
За политика на Враќање :
1. Времето за испорака зависи од земјата на дестинација.
Ние можеме да произведуваат повеќето автомобил марка лого!
Како што се : Логото за "Фолксваген", Тојота,Мицубиши, Киа , "Опел", "Шкода", итн. За било какви предмети да се испрати назад до нас, ве молиме испратете со ЕМС или пост со следење на број.ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.Австрија. Ние можеме да произведуваат 95% на тип на возило seat опфаќа, бидејќи имаме Професионална столче покрие фабрика, имаат професионални инженери.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки ПОБРЗО 2. Дише перформанси е многу добра, што е уште една предност на сендвич материјал,па спортската облека и други производи често се користат слични ткаенини.
За превозот :
1. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена откако ќе поставите цел.Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време, и да забележите нас најпрво пред да остави негативни повратни информации или датотека било спор. Ние сме 24 часа на интернет, можете да не контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро ;
2.Ние ќе ви помогне да дизајн. Генерално, стоки ќе бидат испратени во 1-3 работни дена од приемот расчисти исплата. Обично тоа ќе потрае околу 10-55 денови за вас. Ние не сме одговорни за било какви проблеми кои се предизвикани за време на превозот, како што се незгода, одложување или други прашања.8 килограми/set.Ние може да произведе некои други бренд столче покрие ако ви треба;
3.
Превозот Компанијата : Ali Express Стандард За Испорака
Земја (Бесплатен Превозот) : Руската Федерација
Проценето Време На Испорака : 10 - 25 Дена
Превозот Компанијата : Русија Експрес - SPSR
Земја : сад ( во САД само )
Проценето Време На Испорака : 15 - 30 Дена
Превозот Компанијата : Ali Express Стандард За Испорака
Земјата : Ирска. Столче опфаќа користење на овој материјал,тоа ќе ви помогне да се олесни долго возење на лицето половината и на нозете предизвикани од замор се чувство. Ве молиме внесете точна адреса и информации за контакт кога ставање ред, во Спротивно, ние може да не се презема никаква одговорност за поштенски губење на купувачот кој дава неточни превозот адреса. Ние разбираме вашата загриженост и.
Зошто да изберете нас :
1. За повратни информации :
Победа голем углед и почит од нашите колеги и клиенти, бидејќи ние постојано ги држат убедување : Клиент е Бог ,услугата доаѓа на прво место! 1.

За производот

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Материјал Тип:
Полиестер
Објектот Тежина:
1.5kg
Бренд Име:
wenbinge
Специјални Функции:
меки и удобни
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Објектот Ширина:
30cm
Mfg Серија Број:
Универзална
Објектот Висина:
15cm
сет парче:
>10
Објектот Должина:
40cm
Материјал Тип:
сендвич материјал

Избор на клиент