10pcs/многу Висок Квалитет на 72-95mm Американски црево Стегач,од не ' Рѓосувачки Челик 304 Црево Обрачот Цевка Менгеме

10pcs/многу Висок Квалитет на 72-95mm Американски црево Стегач,од не ' Рѓосувачки Челик 304 Црево Обрачот Цевка Менгеме

Достапно за нарачка
DEN 292.80
Достапност:

Високо Квалитетен не ' рѓосувачки челик 304 72(L)-95(L1)mm црево карики цевка стеги

За производот

Структура:
Вртливата Менгеме
DIY Материјали:
Водовод
is_customized:
Yes
Употреба:
Цевка Менгеме
Број На Модел На:
72-95mm
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
MOQ:
10pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Материјал:
Не ' рѓосувачки челик 304

Избор на клиент