3 Двор/многу DIY рачно изработени Црно Бела Чипка Ткаенина Декорација 22-45см Памук Везови Нето Цвет Чипка Намали Додатоци YN281

3 Двор/многу DIY рачно изработени Црно Бела Чипка Ткаенина Декорација 22-45см Памук Везови Нето Цвет Чипка Намали Додатоци YN281

Достапно за нарачка
DEN 407.52
Достапност:

Ткаенина Материјал : Mesh чипка Ткаенина Ширина : 22cm / 45см Ткаенина Боја : Црна / Млеко бела / Беж Пакување : 3 дворови / pack (1 Yard=91cm) Ткаенина Функција : Погоден за било облека DIY,Завеса,Свадба се облекуваат декорација,Дното нишало, Со украси на јаката, Деколте, Здолништа сите се многу убави
Ви благодарам многу за вашата посета.
Продавница оглас :
Ние ги чува сите производи се сите вистински снимање. Сепак, поради светлината, Агол, и компјутер се прикаже различни причини. Може да има некои исклучување боја. Па, ако не можете да се прифати, ве молиме да не заврши на плаќање.
Превозот :
Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но ако цел износ повеќе од US$200.00,ние ќе брод од страна на EMS бесплатен превозот.
Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне со 15-30 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена.
Услуги на клиентите :
Негативна или неутрална повратни информации влијае на нашиот бизнис, па ако имате проблем, ве молиме ги споделите со нас пред да замине повратни информации како Ние сме среќни да се решат проблемите, како брзо како што може.
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно, Ако сте задоволни со објектот што го наредил, ве молиме оставете позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со објектот што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние би сакале да работиме заедно со вас за решавање на каков било спор. Се надевам дека ќе имаме добра соработка.

За производот

боја:
Црна 22cm, Млеко бела 22cm, Беж 22cm, Црна 45см, Млеко бела 45см, Беж 45см
Бренд Име:
Yesdeny
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Чипка
Ширина:
22CM-45CM
Број На Модел На:
YN281
Тип На Производ:
Чипка

Избор на клиент