Нов Моден Бренд Women Лесни Poncho Со Лак Шапка Дами Водоотпорен Долг Мантил Возрасни Дожд Грб Со Појас
Новак - 25 %

Нов Моден Бренд Women Лесни Poncho Со Лак Шапка Дами Водоотпорен Долг Мантил Возрасни Дожд Грб Со Појас

Достапно за нарачка
DEN 1265.28
DEN 949.00
Достапност:


100% сосема нов, 100% дише, 100% водоотпорни, анти-зрачење .
Материјал : Тефлон-обложена најлон
Бесплатни големина : 100cm Должина, ракав 58.5 cm, Биста 110cm, рамо 45см.
Спакувани : 1 buc + појас * иста боја торба.

За производот

Тип:
Raincoats
Пол:
Жени,Мажи,Универзална
Poncho стил:
Едно лице Rainwear
Отворено Активност:
Пешачење
Мантил/Дожд-доказ Панталони/Дожд Кејп:
Rainwear
Материјал:
Најлон
Производот:
Rainwear
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
A-020

Избор на клиент