Frameless Bracketless 35cm U-тип Мека Гумена лента за новиот Audi A3 Q3 П5 Q7 Автомобил hatchback Шофершајбната Wiper Сечилото

Frameless Bracketless 35cm U-тип Мека Гумена лента за новиот Audi A3 Q3 П5 Q7 Автомобил hatchback Шофершајбната Wiper Сечилото

Достапно за нарачка
DEN 815.04
Достапност:


За производот

боја:
П5, Q3, Q7
За Возило Брендови/Модел:
Шкода
Објектот Висина:
35cm
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Тежина:
50g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
BoomBoost

Избор на клиент