368A Копче за Сечење Удвојување на Машина 220V/110V Locksmith Алатки 200W Копче Машина locksmith алатки

368A Копче за Сечење Удвојување на Машина 220V/110V Locksmith Алатки 200W Копче Машина locksmith алатки

Достапно за нарачка
DEN 3772.80
Достапност:


Describtion :
Мултифункционален Вертикална Копче Удвојување На Машина
Подвижни машини со хоризонтално поместување на справи со храна
Може да копирате различни dimple облик, брановидни, цилиндрични и слика-топка за скролување.
Со појачани топката имајќи слајд механизам.
напојување : 220 V/50hz
димензија големина : 30 *21*35cm
тежина : 8.5 кг .
приклучокот availe.Велика БРИТАНИЈА.САД.BR.ДОН.ЕУ приклучете се на располагање.
тоа може да се користи за следново тип копче за сечење.
ефект покажува
ing
Добредојдовте Li Семејството на рек"!
Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следниве совети пред купување. Ако било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас.
1, далечинскиот област испорака такса не е вклучена во цената на стоката, иако некои се бесплатен превозот. Ако вашата адреса припаѓа на оддалечена област за DHL,Fed Ex и така натаму, ќе мора да плаќаат екстра 30.00 ДОЛАРИ за тоа или контактирајте со нас да изберете и други превозот методи.
2, ве Молиме да ни оставите порака, во цел подсетуваат каков вид на напон и plug ви треба за електрична опрема. Како што знаете различни земји користат различни стандардни приклучоци и различни напон.
3, во Врска со фактурата и декларацијата за вредност, ако имате одредени барања исто така можете да контактирате со нас или оставете порака по ред.
4, За плаќање, испорака ве молиме погледнете ги следните информации.

За производот

Бренд Име:
YunlinLi
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
368A

Избор на клиент