Голи Розова Боја DIY Облека Здолниште Чипка Ткаенина Ткаенина Материјали и Додатоци

Голи Розова Боја DIY Облека Здолниште Чипка Ткаенина Ткаенина Материјали и Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 383.52
Достапност:


Голи прав чипка ткаенина : ширина 130 CM, 100 % полиестер влакна
Голи прав лен платно : ширина 140 СМ или така, 65% лен + 35% памук
Голи прав mesh : ширина 160 СМ или така, 100% полиестер влакна
Голи прав двојно збрчкана платно : ширина 150 СМ или така, 100% полиестер влакна
Голи розова боја, материјал, само слични бои, не-100% од иста боја, умот про ве молиме внимателно шут!

За производот

Големина:
L
Бренд Име:
FANYI
Тип На Производ:
Бамбус Влакна Ткаенини
Ширина:
130cm
Шема:
Извезена
Материјал:
100% Акрилна
Стил:
Dobby
Тип:
Chiffon Ткаенина
Функција:
Еко-Пријателски
Nonwoven Техника:
Откачи-Спои
Техника:
Плетени
Плетени Тип:
Други

Избор на клиент