Компатибилен Проектор Светилка ELPLP87 за EPSON BrightLink 536Wi,EB-520,EB-525W,EB-530,EB-535W,EB-536Wi,PowerLite 520, Happybate
Новак - 23 %

Компатибилен Проектор Светилка ELPLP87 за EPSON BrightLink 536Wi,EB-520,EB-525W,EB-530,EB-535W,EB-536Wi,PowerLite 520, Happybate

Достапно за нарачка
DEN 1392.00
DEN 1072.00
Достапност:


Тип : Замена на Проектор Светилка со Домување
Дел Број : ELPLP87/V13 H010 L87
Компатибилен со : Bright Link 536 Wi,EB-520,EB-525 W,EB-530,EB-535 W,EB-536 Wi,Power Lite 520
Wattage : UHP200/140 W
Просечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.
Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.
Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето
Место на Потекло : Шенжен, Кина (Копно)
HAPPYBATE десет години од областа на глобален бренд проектор светилка ОЕМ производството искуство, воведувањето на странски напредни тестирање технологија, одличен квалитет! Повеќе од 10.000 да се прилагодат на машина светилки за да се задоволат потребите на голем број на адаптација! Секој производ за заштита на новата светлосна група, Практично, се грижи, економија.
1. Објектите ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата избришани. Нарачки ќе бидат испратени од страна на воздух mail писмо со следење на број
2. За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-10 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет на Кина Пост или Посебна Линија.
3. За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет да Хонгконг Пост. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Некои земји, како Русија, Бразил, или некои Европски земји може да трае до 15 работни дена или подолго за испорака.
4. Стоките се испорачани од страна на курир локални услуги за Царинење документи и процедури се управувани од страна на курир. Тие може да имаат потреба да контактираат со вас во одредени случаи да се потврди детали на пратката. Во секој случаи каде дополнителни документи се потребни за царинење, ние ќе им помогне колку што е можно.

За производот

Број На Модел На:
ELPLP87/V13H010L87
Бренд Име:
СРЕЌЕН BATE
Гаранција:
180 дена
Тип:
Замена На Проектор Светилка Со Домување
вклопуваат со:
BrightLink 536Wi,EB-520,EB-525W,EB-530,EB-535W,EB-536Wi,PowerLite 520
Употреба:
училиште,образование,дома
Светилка Моќ:
200/140w

Избор на клиент