Адвокатско Витез Чизми 2018 Средината на Нога Патент Кожа Мартин Чизми Долго Воени Чизми за Човекот Водоотпорен Работа Чевли Машки Зима
Новак - 30 %

Адвокатско Витез Чизми 2018 Средината на Нога Патент Кожа Мартин Чизми Долго Воени Чизми за Човекот Водоотпорен Работа Чевли

Достапно за нарачка
DEN 3360.00
DEN 2352.00
Достапност:


Внимание : САД големина & ЕВРА големина е врз основа на нога должина, ве молиме изберете големина од вашиот метри должина,
За широк & дебели нога , ве молиме изберете еден големина поголема од нормално, благодарение
Купувачот Совети
1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ве молиме Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Нашата служба за корисници ќе ви одговори што е можно поскоро. Имаме за цел да се решат проблемите подобро, и ќе ви одговори во прво време за вашиот било прашање, ви Благодарам за вашата соработка во однапред.
Плаќање :
Начини на плаќање :
Постојат Виза, Мастеркард, Webmoney, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер, Бразил Boleto, SOFORT Банкарство, итн
Превозот :
1. Генерално, Повеќето наредби се обработуваат во рамките на 2-4 работен ден .Но задоцнување на испораката ќе се случи понекогаш поради промени акции, ако треба итно, ве молиме контактирајте со нас, прво да се провери акции
2. За превозот начин, ние се обидуваме да брод во брз начин за различни земји. Само за референца, нормално, Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 15-45days, некои земји ќе трае 20-60 дена, EMS(7-15days),"DHL" "ПРОЗОРЦИ" "FEDEX" (3-8 работни денови).
3.За да се избегне било неуспешно испорака; М åke Сигурни Адреса и Телефонски Број на понудени е точно, ние не ќе ја прифати за било каква промена по брод надвор.
4. Корисниците се одговорни за било обичај или увозни давачки и должност даноци кои се задолжени од нивните каунти , ние ќе се обиде да се прогласи за подобро за вас, Ако не се обезбеди сопствени правила, ве молиме проверете со вашиот сопствен прво.
Се враќа :
Ве молиме контактирајте со нас, прво ако има било какви прашања откако ќе добиете предмети.
1. Предмети може да биде вратена во рок од 3 дена за проблеми со квалитетот или погрешна предмети, но, нормално, ние ќе провери внимателно пред да се брод надвор, и ние ќе рефундирање на дека откако ќе ги примите се враќа(стоки треба да биде не се користи и во добра состојба).
2. Не за квалитет проблем се врати, клиенти одговорност за испраќање и да се врати товар. Ние не ја прифати за било каква штета или да се користат објект кој предизвика тешко да се продаде повторно.
Позитивни Повратни Информации
Повратни информации е многу важно. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно ја напуштат сите 5 ѕвезда позитивни повратни информации. ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да замине било негативна или неутрална реакција , ако за било каков проблем, Ние ќе разговара со вас за да се реши тоа подобро и побрзо ќе ви Благодариме!

За производот

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Бренд Име:
YanCloud
Горниот Материјал:
PU
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Пети Форма:
Посочи Пети
Insole Материјал:
Гума
Outsole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Вратило Материјал:
PU
Затворање Тип:
Лизга-На
Број На Модел На:
M1608021513
Сезоната:
Пролет/Есен
Шаблон Тип:
Цврста
is_handmade:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Шиење
Платформа Висина:
0-3cm
Со Платформи:
Yes
Декорација:
Тока
Пета Висина:
Ниска (3/4
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Мажи
Пета Тип:
Станот со

Избор на клиент