3Pcs Мека Мамка Сјај Прозрачна грав Риболов Намамат Ракчиња Главата Ракчиња Мека Мамка Нови AUGUST10
Новак - 30 %

3Pcs Мека Мамка Сјај Прозрачна грав Риболов Намамат Ракчиња Главата Ракчиња Мека Мамка Нови AUGUST10

Достапно за нарачка
DEN 114.24
DEN 80.00
Достапност:


3 Pcs Мека Мамка Сјај Прозрачна грав Риболов Намамат Ракчиња Главата Ракчиња Мека Мамка
Спецификации :
100% сосема нов и висок quality Item
Материјал : Пластика
Должина : Околу. 18.5 cm
Тежина : 20g
Боја : Светло жолта
Непречено и брзо нуркачка акција
Живот-како пливање акција во вода
Пакет содржина : 3 x Мамка

За производот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
категорија:
Лажни Намамат
Бренд Име:
циклус зона
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
риболов намамат
Материјал:
Пластични
Должина:
Прибл. 18.5 cm
Тежина:
20g
боја:
Светло Жолта

Избор на клиент