Промоција! 7PCS памук Креветчето Бебе Постелнина Поставите Памук Бебе Ватенка,вклучуваат(браник+прекривки+лист+перница)

Промоција! 7PCS памук Креветчето Бебе Постелнина Поставите Памук Бебе Ватенка,вклучуваат(браник+прекривки+лист+перница)

Достапно за нарачка
DEN 4752.00
Достапност:


Оваа бебешка постелнина собата е Вез,Добар квалитет и Убава.
Содржи :
7pcs=2bumpers+лист+pillowcase+перница пополнување+прекривки маска+прекривки пополнување
Големина на :
браници : 180*30cm*2 парчиња или 210*30cm*2 парчиња
прекривки : 120*100cm,
лист : 150*100cm
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе околу 7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days.
Itella(Русија линија) : Ова се изразуваат само во Русија,превозот само да се земе околу 7~30 дена.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days., Може да се постигне сите земји во светот,
Се враќа :
·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот. Ние ќе го испратам до тебе друг за слободни или враќање на парите.
· Услуги на клиентите е многу важно за нас.
Повратни информации : 1. Вашето задоволство, охрабрување и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме! 2. Ако имате прашања не се среќни со нашите услуги или објекти, добредојдени да не контактирате во секое време, сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме

За производот

Возрасна Група:
Бебиња
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
DMP
Техника:
Вез
Големина:
140*70,120*60
Стил:
Bedsheet
Возраст Опсег:
0-3 месеци,19 до 24 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,13-18 месеци
одделение:
квалитет
Број На Модел На:
K33
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
100% Памук
Пополнување:
Памук
Стил:
rjy
боја:
4355j

Избор на клиент