2 парчиња Зима тендер Бебиња jumpsuit Цртан филм Носат панталони одговараат + Долги ракави симпатична бебе romper облека fille enfant младата девојка облека
Новак - 43 %

2 парчиња Зима тендер Бебиња jumpsuit Цртан филм Носат панталони одговараат + Долги ракави симпатична бебе romper облека fille

Достапно за нарачка
DEN 1177.92
DEN 672.00
Достапност:


2 Парчиња/Сет Зимски Бебе jumpsuit Карактер Носат панталони одговараат + Долги ракави симпатична бебе rompers облека fille enfant младата девојка облека
Супер подарок сет за нови роди бебето
деликатна дизајн со избраниот ткаенина
меки и удобни за вашата љубов
извоз стандард за Англија висок крајот бебе магазин

За производот

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Бренд Име:
тендер Бебиња
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Бебе Девојки
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал Состав:
Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
BHS3150124
Outerwear Тип:
Вест
Материјал:
Памук
Стоки, Вклучувајќи:
rmoper,панталони

Избор на клиент