Бургундија Mens Тенок Одговара Одговара Со Црна Shawl Јака Младоженецот Tuxedos Groomsmen Mens Свадба Одговара(Јакна+Панталони+Вратоврска)
Новак - 20 %

Бургундија Mens Тенок Одговара Одговара Со Црна Shawl Јака Младоженецот Tuxedos Groomsmen Mens Свадба Одговара(Јакна+Панталони+Вратоврска)

Достапно за нарачка
DEN 6095.52
DEN 4876.00
Достапност:


Добредојдовте во мојата продавница
Ние сме една фабрика во ! w e онлајн 24 часа.можете да ме контактирате во било кое време ако треба. ви посакувам среќен шопинг
прв чекор : кога ќе ја отворите нашата компанија продавница,можете да изберете за вашата земја Јазици ,додадете некои производство ви се допаѓа на количка или да ја додадете нашата продавница на листата . вие исто така може да се измери вашиот мерења и изберете боја (defaultas на сликата ),и ќе ги напишам на цел забелешка или можете да кликнете "контакт сега" копчето ,потоа да ги испратите сите мерења и боја на нашата фабрика или кликнете на "chat сега" копче за онлајн разговор со нас кога ќе цел костим или сакате да ни некои прашања .
ако сакате кошула,исто така, може да нареди тоа на овој линк.
втор чекор : може да се каже нашата компанија вашето тело големини на вашиот нарачана костуми и бои кога ќе ги нарачате.
Големина : Прилагодено-се прилагоди на
Големина на единица : cm
КАКО ДА се ИЗМЕРИ(тело)?
Почитувани, ве молиме според сликите покажуваат дел место за да се измери, ви благодариме!
1. деколте=?
2.рамо=?
3.sleeve=?од вашето рамо до зглобот ,не од вратот до зглоб .
4.armhole=?
5. врвка за околу=?
6.градите=?
7.стомакот=?
8.половината=?
9.хип=?
10.јакна должина=?
11.панталони должина=?
12.бедрото=?
13.висина =?
14. тежина=?
15.боја?
или ни даде стандард што Одговара на големината : ( ве молиме изберете вистинската големина accoridng на вашиот сопствен случај на мажите одговара на големината на табелата,
што е многу важно за нас да се направи одговара за вас.
ве молиме имајте на ум дека овие големина е облека големина)
Вест и Вратоврска Боја Шема :
Одговара Боја Шема можете да ја промените одговара на бојата ) :
други стилови за костуми,ако сакате ,можете да ни испратите е-пошта или шема онлајн.
Краток Обработка на Време : Откако ќе добиете потврда на уплатата од нашата продавница, ние ќе ги испрати вашите предмети ПОБРЗО од страна на превозот метод кој сте го одбрале.
Ние ќе ве известиме онолку долго колку што предмети се испраќаат.
· Нормално, објекти wirive во 7-15 Работни Дена од EMS , 15-30 дена од пост воздух mail. Но, тоа може да биде одложен бидејќи на празници или лоши временски услови. Пад На Превозот
· Можете да го прикажете сите наши слики за вашите клиенти слободно.
· Да ни ги испратите вашите клиенти превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така, може да го напишете вашиот клиенти превозот адреса директно во вашата нарачка)
· Нормално Во рок од 24 часа откако добиле наредба ( Ако некои се надвор од акциите, или лошите временски услови и др други причини, ние ќе контакт со вас во прво време, и можете да изберете оди на чекање ,или промена на други стил/боја, или да се пријавите за да се вратите парите. Политика На Враќање
· Откако ќе прими пакет, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена ако не сте задоволни или не се штети во транспортот. Но мора да ни даде фотографии од нив да го докаже тоа.
· Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена.
· Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата вратени предмети. Контактирајте Со Нас
· Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас! ние ќе им даде на ио најдобра услуга

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Бренд Име:
Brightmanyouth
Материјал:
Најлон,Волна,Полиестер
Пред Стил:
Pleated
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
мажите suit1457
Облека Должина:
Редовни
Одговара Тип:
Лабава
Затворање:
Две-Копче
џеб:
Три
Објектот:
најдобриот човек одговара
Ткаенини:
Волнени мешавина
Сезоната:
Лето Есен/Зима Пролет
Стил:
мажите одговара на свадба
Ткаенина Тип:
Worsted Лен Одговара На Лето Плажа Tuxedo Дизајни Mens Матурска Одговара S
Style1:
костимот homme mariage
styles2:
мажите tuxedo
styles3:
мажите одговара британски

Избор на клиент