5 Метри по Многу 21CM Ширина Бела Вода Растворлив Чипка Намали за Шиење Флорални Чипка Ткаенина Шупливи-од Чипка Скратува Фустан Додатоци
Новак - 5 %

5 Метри по Многу 21CM Ширина Бела Вода Растворлив Чипка Намали за Шиење Флорални Чипка Ткаенина Шупливи-од Чипка Скратува Фустан

Достапно за нарачка
DEN 1343.52
DEN 1276.00
Достапност:


Да бидам искрен, јас сум навистина среќен што ти се во посета на мојот продавница, и јас сум подготвен да им помогне на оние кои имаат потреба. Значи, ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да понудат помош.Благодарение *_~
Име : Чипка Лента
Техника : Везени
Материјал За Квалитет : Полиестер
Ширина : За 21cm
Должина : 90cm /35.43 во
Мин Цел:5 Yards (еден yare е за 90cm/35.43 во)
Стил : Занаетчиски
Употреба : Се Популарни Облека, Торби;Дома Мебел Decors; Fashion Apperal
5 Метри по Многу 21 CM Ширина Бела Вода Растворлив Чипка Намали за Шиење Флорални Чипка Ткаенина Шупливи-од Чипка Скратува Фустан Додатоци
Прашања & Одговори
Q1 : Колку долго ќе брод на стоките откако ќе се плати?
А1 : Ние обично брод во рок од 7 ДЕНА и даде на следење на број по што.
Q2 : Зошто продавачот се избере логистика направи различни од мојот избор?
А2 : Обично ние ќе го избере најдобриот express, бидејќи секоја купувачот адреса не е исто, некои од адреса е оддалечените области, логистика дека купувачи изберете не може да се дојде,но ве молам не грижете се, ние ќе го промени логистика за вас и ќе ви испрати порака,ве молиме имајте на ум "Aliexpress" Пораки( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail како прв логистика испорака ).
Q3 : Колку долго може да добиете мојот стоки по продавачот се испраќаат?
A3 : Тоа обично трае околу 15-60days за вашата нарачка пристигнат,но како е на шопинг сезона, логистика компании се многу зафатени и некои наредби може да потрае малку ПОДОЛГО за да се ДОЈДЕ.Ве молиме почекајте за стоката трпеливо,ви благодарам.
Q4 : зошто продавачот се каже дека стоките се испорачани,но јас ги видите информациите се уште е"на чекање за испорака"?
A4 : Ние обично брод да ви ја испорача стоката но треба СЛЕДНИОТ ДЕН да се пополни на следење на број за вас, тогаш системот ќе се прикаже "испорака".
П5 : Зошто некои производи кои се користат"метри", како Продажбата единица, но некои се користи"дворови"како Продажбата единица?
А5 : Според процесот на производство, треба да се направи разлика помеѓу продажба, ве молиме да бидат љубезно ве молиме да се разбере. Ве молиме проверете јасно пред да се одржи вашата цел.

Q6 : Зошто не можам да добијам производот должина помалку од описот?
A6 : Нашите производи се рака-исечете, и тие треба да боја или да ги печатите,со цел да се обезбеди вашето здравје ова е направено во висока температура процес, висока температура прави ткаенина намалување, така што ткаенината е пократок од актуелната,но не грижете се, ние ќе се стремиме да се подобри процесот на производство, грешка контрола во 0.3 дворови или така.

За производот

боја:
Бела
Големина:
Free Size
Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
21cm
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Техника:
Извезена
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Полиестер / Најлон
Број На Модел На:
Чипка Лента-016

Избор на клиент