Сребро Студ Обетки за Жените Небото Сино и Бело Кубни Циркони Дами Обетки Чиста 925 Sterling Silver Партија Мода Накит
Новак - 49 %

Сребро Студ Обетки за Жените Небото Сино и Бело Кубни Циркони Дами Обетки Чиста 925 Sterling Silver Партија Мода Накит

Достапно за нарачка
DEN 1536.00
DEN 783.00
Достапност:


Накит Информации [Метал Вид] 100% 925 Sterling Silver [Позлата Материјал] Бела Родиум Позлатен [Мерење] 15.95 L x 9.3 W (mm) [Главниот Камења] Овална Небото Сино Стакло : 9x6mm : 2 парчиња Бела Кубни Циркони CZ : 36pcs [Производ Нето Тежина] : За 3.24 g [Обетки Тип] Студ Обетки [Обетки Назад Наоди] : руската Заклучување [Е Прилагодена] : Да [Подарок] Сомот Торба [Повод] Свадба / Ангажирање / Годишнината / Партија / Подарок..
[Моден Бренд за Накит за Подарок За] Мајка / Најдобри Пријатели/ Љубители / Девојка / Сопруга.. гш ,
Обетки , Студ Обетки , Капка Обетки , Клип На Обетки , Обрачот Обетки , Парична Казна Накит , Сет , Свадба Ангажман Накит , Сребро Обетки , Уво Ткаенината , Емајл , Дијамантски Накит , Бисер Обетки , Обетки Кристал , Бренд За Накит , Earring Женски , 925 Фунта Сребро , Жените Обетки , Долги Обетки , Големите Обетки , Мали Обетки , Рубин , Сафир , Дијамантски Обетки , Обетки Во Собата , Се Зголеми Златни Обетки , Сина , Свадба Обетки , Жените Мода Обетки , Цвет Обетки , Партија Обетки , Геометриски , Мода Обетки , Обетки Обрачот , Двојно Двострано Обетки , Сини Обетки , Мода Обетки , Природен Камен Обетки , Уво Ткаенината, Розово Злато

За производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SANTUZZA
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Број На Модел На:
Студ Обетки
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Обетки Метал Тип:
100% 925 Sterling Silver
Обетки Метал Позлата:
Бела Родиум Позлатен
Обетки Главниот Камен:
Кристално
Обетки Главниот Камен Боја:
Небото Сино
Обетки Е Прилагодена:
Yes
Обетки Повод:
Свадба, Ангажман, Годишнина, Забава, Подароци....
подарок:
сомот торба
Стилот 1:
blue sapphire обетки
Стил 2:
сребро sapphire обетки

Избор на клиент