50 грама јасно МИЛЕНИЧЕ Тегла,50g јасно Крем Лименки 50мл МИЛЕНИЧЕ Тегла црна/gold/бронза Капак Алуминиум Капа Крем Тегла Козметички Пакување

50 грама јасно МИЛЕНИЧЕ Тегла,50g јасно Крем Лименки 50мл МИЛЕНИЧЕ Тегла црна/gold/бронза Капак Алуминиум Капа Крем Тегла Козметички

Достапно за нарачка
DEN 1776.00
Достапност:

Капацитет 50g Дијаметар(мм) 49.5 mm Висина со капак(мм) 46mm Материјал : ПЕТ тегла + Алуминиумски капак + домашно МИЛЕНИЧЕ insert

За производот

боја:
со црна капак, со златен капак, со бронза капак, се меша бои
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
МД-50g
Големина:
50G

Избор на клиент