Симпатична Цртан Филм Убава Мачка Девојка Паричникот Кожа Флип Fundas Случај За Samsung Галакси Note4 Note5 S3 Mini S4 Mini S5 Мини S6 S7 Маска
Новак - 11 %

Симпатична Цртан Филм Убава Мачка Девојка Паричникот Кожа Флип Fundas Случај За Samsung Галакси Note4 Note5 S3 Mini S4 Mini S5

Достапно за нарачка
DEN 234.24
DEN 208.00
Достапност:


Симпатична Цртан Филм Убава Мачка Девојка Паричникот Кожа Флип Fundas Случај За Samsung Галакси Note4 Note5 S3 Mini S4 Mini S5 Мини S6 S7 Маска
Карактеристики : - 100% Сосема Нов и Висок квалитет Симпатична Цртан филм Паричникот Флип Случај Задниот Поклопец. - Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај - се Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти. - Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои - Совршено одговара на вашиот мобилен телефон, флип стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате. - Мешани цел купи 2 парчиња или Повеќе можете да добиете попуст од 5%. - Ако сакате следење на број за да го провери редоследот на web, треба да додадете со 1,5 ДОЛАРИ , ве молиме оставете порака , јас ќе го промени цена за вас и shiped тоа со следење на број .

За производот

Материјал:
За Samsung Note4, За Samsung Note5, За Samsung S3, За Samsung S3 Mini, За Samsung S4, За Samsung S4 Mini, За Samsung S5, За Samsung S5 Мини, За Samsung S6, За Samsung S7
Пакет:
Случај & Рака
Компатибилен Бренд:
Samsung
Тип:
Паричникот Случај
Бренд Име:
Wekays
Големина:
Different Model Different Size
Функција:
Потпирачот
Мало Пакет:
No
Компатибилен Модел На Samsung:
I9300 Галакси SIII,I9500 Galaxy S IV,Галакси S5,Галакси Note4,Галакси S6,Galaxy S4 Mini,Галакси S5 Мини,Забелешка 5,Galaxy S3 Mini i8190,Галакси S7
Одговара Модел На Телефон:
За Samsung Галакси Note4 Note5 S3 Mini S4 Mini S5 Мини S6 S7
Материјал:
кожа стп
Стил:
Моден Најновите Симпатична Цртан Филм Убава Мачка Девојка Обрасци
категорија:
Мобилен Телефон Додатоци
Тип:
Задниот Поклопец Назад На Кожата Случај Покривајте Телефонот Торба Fundas Copue Capa
feature1:
За Мажи Жени Девојка Момче Кожен Паричник Флип Случај Маска
feature2:
Fundas Coque Capa За Samsung Note4 Note5 S3 S4 S5 Мини S6 S7
Feature3:
За Samsung Note4 Note5 S3 S4 S5 Мини S6 S7 Кожен Паричник Флип Случај
Feature4:
За Samsung Note4 Note5 S3 S4 S5 Мини S6 S7 Паметен Телефон Додатоци
feature5:
Симпатична Цртан Филм Покрие Случај За Samsung Note4 Note5 S3 S4 S5 Мини S6 S7

Избор на клиент