Полн Плоштад 5D DIY Дијамант Слика Мозаик Везови Куче Тигар Мачка Дома Занает Крстот Бод Везана Сликите на Животните Серија
Новак - 40 %

Полн Плоштад 5D DIY Дијамант Слика Мозаик Везови Куче Тигар Мачка Дома Занает Крстот Бод Везана Сликите на Животните Серија

Достапно за нарачка
DEN 432.00
DEN 259.00
Достапност:

Но купувачот треба плати се врати превозот. На богати бои и живописни ефект целосно ќе ги задоволи условот за личен интерес, собирање, подароци, DIY, или се користи како виш куќа декорација. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса
.

За производот

Големина:
20*20cm, 25x25cm, 30*30cm, 35x35cm, 40*40cm, 50x50cm, 60x60cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Европа
Бренд Име:
MYCELLA
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
1-30
Место на Потекло:
Кина
Големина на:
25x23x12cm
поставување на сонцето:
5d дијамант везови
Тема:
5d diy дијамант сликарство
Точка Не:
Z501J34

Избор на клиент