925 чисто сребро кристал ѓердан женски сребро pendant краток дизајн ѓердан мода сребрен накит
Новак - 25 %

925 чисто сребро кристал ѓердан женски сребро pendant краток дизајн ѓердан мода сребрен накит

Достапно за нарачка
DEN 350.40
DEN 263.00
Достапност:


За производот

Главниот Камен Боја:
Јасно
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
10мм
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
V-најдобри
Материјал:
Кубен Циркони
Синџир Тип:
Фигаро Синџир
Должина:
45cm
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Ѕвезда
Број На Модел На:
Пет илјади шестотини дваесет и пет
синџир шема:
Кутија Синџир

Избор на клиент