Висок Квалитет На 304 Нерѓосувачки Челик Кастинг + Гума Вратата Стоп Вратата Затка Doorstop K181
Новак - 30 %

Висок Квалитет На 304 Нерѓосувачки Челик Кастинг + Гума Вратата Стоп Вратата Затка Doorstop K181

Достапно за нарачка
DEN 1093.92
DEN 766.00
Достапност:


започнете Цена : $77.09 Цена : $116.71 Цена : $18.29 Цена : $21.23 Цена : $29.40 Цена : $19.27
крајот Висок Квалитет на 304 Нерѓосувачки Челик Кастинг + Гума Вратата Стоп Вратата Затка Doorstop K181 Опис :
Солидна SUS304 нерѓосувачки челик кастинг&обработени преку прецизност ЦПУ(Компјутер Нумеричка Контрола)опрема
Навистина одлична 304 од не 'рѓосувачки челик завршиестетски префинета изглед кој е чудно да SUS-304 од не' рѓосувачки челик производи
Врвен квалитет; ќе не ' рѓа, останува нерѓосувачки засекогаш, SGS 48-часовен Сол Спреј Тест, 100% трајни Функција :
Име : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Врата Запира
Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Анти-Судир Colloid : Гума
Завртка Материјал : Нерѓосувачки Челик
Површина Заврши : Фино Полирање & Жица Цртање Процес Пакет Вклучува :
1 PCS/2 PCS/4 PCS вратата затка + Завртки
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Поддршка Aliexpress Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму. Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена. Ако во 14 дена,може да се врати или размена. Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот.
За нас, и Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело. : )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.^_^

За производот

боја:
1PCS, 2 ПАРЧИЊА, 4PCS
Тип:
Вратата Се Стопира
Бренд Име:
OuXinDiLong
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
K181

Избор на клиент