Риболов Мами Мека Ракчиња Мамка Висока Имитација Вештачки Кука Сјај Прозрачна Shrimps Мамка 100mm 6g

Риболов Мами Мека Ракчиња Мамка Висока Имитација Вештачки Кука Сјај Прозрачна Shrimps Мамка 100mm 6g

Достапно за нарачка
DEN 422.40
Достапност:


Риболов Мами Мека Ракчиња Мамка Висока Имитација Вештачки Кука Сјај Прозрачна Shrimps Мамка 100mm 6g
100mm 6g се Нурне во Длабочината : 0.3 m
Телото Природни Сива
Висок Имитираат живеат Ракчиња
Добар ефект да работи со Тексас Екипаж или доведе на чело кука
Ќе сјај ако блесне со извор на светлина

За производот

боја:
мешана боја
Позиција:
Река
категорија:
Лажни Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
LYNN РИБОЛОВ НАМАМАТ
Број На Модел На:
6g

Избор на клиент