20sets/многу 30x20mm стакло шишенцето купола pendant & празно & цвет капа DIY стакло шишенцето pendant чаша суво цвеќе ѓердан pendant

20sets/многу 30x20mm стакло шишенцето купола pendant & празно & цвет капа DIY стакло шишенцето pendant чаша суво цвеќе ѓердан

Достапно за нарачка
DEN 954.24
Достапност:


За производот

Метална боја:
злато во собата, сребро сет, антички бронза сет
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
HAEQIS
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
30*20mm стакло

Избор на клиент