Бесплатни шопинг 8cm Шкотска мрежа Обичен Crinoline коњски влакна Плетенка за употреба во донесувањето на fascinator капи 100 двор/многу #30Color

Бесплатни шопинг 8cm Шкотска мрежа Обичен Crinoline коњски влакна Плетенка за употреба во донесувањето на fascinator капи 100

Достапно за нарачка
DEN 1296.00
Достапност:


*Материјал : 100% Полиестер
*Ширина : 8cm
* Минимум Цел Количество : 100yard( 25yard/боја)
*Пакување : 25yard /ролна
*Микс боја е добредојден,само изберете кои бои сакаат кога плати
30# Акции боја :
бела,островот сина,јоргованот,lt розова,нане,moonstone,црвена,портокал,праска,жолта,златна,виолетова,
трева,cerise,слонова коска,црна,црвена-кафе,пурпурни,кралската,кафе,небото сино,крем,вар,aubergine,виолетови,сини и океанот,сива,морнарица,lt жолта,тиркизна,зелена
Имаат висок двонасочна еластична ткаенина, носи многу удобно,Мека, шупливи надвор парична казна изработка, со воздухот пропустливост ве Молиме изберете кои бои сакаат кога плати
секој коњски влакна плетенка цел да се добие една Пакет боја cardf
Боите на се
ПЛАЌАЊЕ
Ве молиме comfirm адресата што сакате ние да брод ве Молам само купување на која имате намера да се плати, како не исплатувачот ќе бидат пријавени на alibaba,и примате неплатени објект штрајк на ПРЕВОЗОТ
1. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата.
2.Ве молиме кажете ни за вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Бесплатен Превозот :
Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост .
За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други express, одлуката на нас е финалето.
Испорака обично трае околу 4-5 недели, во време поради царинската одложена во вашата земја - и на врвот сезонски продажниот период може да го земе околу 6-7 недели да добијат. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Предметот ќе бидат обработени во рок од 48 часа по уплатата receival.
Pleae одберете превозот метод ако сакате брза испорака ве молиме selct EMS,UPS-от,DHL,FEEDEX
ИЗВЕСТУВАЊЕ
Меѓународни Купувачот ве молиме имајте во предвид :
1 Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2 ве Молиме Проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/ купување.
3 Appreciate, ако може да остави ни повратни информации по добивањето на предмети.
ГАРАНЦИЈА & RETURN
-Ние ќе ви вратат во 7 дена од денот ќе го примите пакетот,Целосна наплата ќе биде дадена доколку објектот се враќа во првобитната состојба.
-Купувачот се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
-Откако ќе ги примите објект,ние ќе рефундирање на дека веднаш.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Ние веруваме дека сите можни проблеми може да бидат решени преку комуникација. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на прашања

За производот

Техника:
Ткаени
Тип:
mesh ткаенини
Ширина:
8 cm
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Nonwoven Техника:
Термо-Спои
Плетени Тип:
Искриват
Шема:
Предиво Обоена
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Крстот
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
mesh ткаенини
Техника:
Плетени
Материјал:
100% Полиестер
двор:
25Y/торба
Шема:
Обоена
Ширина:
8cm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Употреба:
Headdress
одделение:
Топ одделение

Избор на клиент