Моден Бренд Квадрат И Правоаголник Зглоб Часовници За Жени Кварц Челик Бенд Кристал Часовници Жените Секојдневен Дами Хривнија Часовници
Новак - 10 %

Моден Бренд Квадрат И Правоаголник Зглоб Часовници За Жени Кварц Челик Бенд Кристал Часовници Жените Секојдневен Дами Хривнија

Достапно за нарачка
DEN 336.00
DEN 302.00
Достапност:


За производот

Dial Дијаметар:
28mm
Бендот Должина:
17cm
Случај Дебелина:
8мм
Бренд Име:
XIRHUA
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Материјал:
Легура
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
830
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Затворач Тип:
Никој
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Обликот:
Плоштад
Бендот Ширина:
14mm
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените

Избор на клиент