2 парчиња/пар ABS Пластика Хром Пред Магла Светлина Светилка Foglights Покрие ProtectorTrim За X-Trail 2008-2011 Светилка Капи Декорација
Новак - 5 %

2 парчиња/пар ABS Пластика Хром Пред Магла Светлина Светилка Foglights Покрие ProtectorTrim За X-Trail 2008-2011 Светилка Капи

Достапно за нарачка
DEN 565.44
DEN 537.00
Достапност:

100% одговара на оригиналот автомобил мувла производство, совршено се вклопуваат
3.
Кратко-пратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум.
Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни.
Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Напомена : листата на возила само за референца. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Пред купувањето, ве молиме да се осигурате овој дел на вашиот автомобил е иста како и нашата слика шоу!
Било разлики, ве молиме контактирајте со нас во вашиот удобен
100% Сосема Нов и Добар Квалитет
Материјал : ABS Пластика
Боја : Како на сликата шоу
Fitment : Одговара За X-Trail 2008 2009 2010 2011
Функција :
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Враќање на средствата може да се издаде ако замена не е достапна.
Тоа е невозможно да го поправат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме!
.
Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат метод.
Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и/или исчезнати додатоци. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.Отпорност на висока температура не е лесно да се скрши, трајни
2.
Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од приемот на 30 дена во оригинално пакување.Површината на мелење, повеќе чувство, повеќе личност
Лесна Инсталација Со самолепливи 3 M лента на грбот на објектот
Пакетот вклучува : 2x На Еден Сет Пред Магла Светлина Светилка Рамки Покрие Трим
1.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Сите трошоците за превозот се неповратни. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се
купувачот одговорност. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Барањето за Враќање
Ве молиме контактирајте со нас со оставање на порака, ви благодариме!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период.Светла украс, поубав, заштита
4.

За производот

Тип На Објект:
Светилка Капи
Објектот Дијаметар:
00
Автомобил модел:
X-Trail 2008-2011
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Тежина:
0.1
Објектот Ширина:
00inch
Специјални Функции:
правец на ветер
Објектот Должина:
00inch
Модел Година:
2008-2011
Име На Модел:
0535
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Објектот Висина:
00inch
Одговара за:
Nissan X-Trail 2008, 2010, 2011

Избор на клиент