Дигитални боја метеоролошка станица, затворен и отворен електронски температура hygrometer, бесплатен превозот
Новак - 40 %

Дигитални боја метеоролошка станица, затворен и отворен електронски температура hygrometer, бесплатен превозот

Достапно за нарачка
DEN 921.60
DEN 553.00
Достапност:

Нашата цел е задоволството на клиентите. Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека тоа ќе пристигне на време, но бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локално време, царинската/давачки, поштарина, се надевам дека ќе разбирање. Ако не сте добиле вашите предмети во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако враќа за квалитетот на производот проблеми,ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Нормално, тоа ќе потрае 7-22 работни дена пристигне(Саб. овие трошоци се купувачот одговорност. или, можете да изберете да имате замена. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. & Јавен празник исклучени. Ако не можете да се исходот веднаш по завршувањето на аукцијата завршува,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќање.
Карактеристики на производот :
1 : внатрешна термометар, дома удобност Икона
2 : дневна висока / ниска влажност, влага тренд стрела, секојдневно висока / ниска температура
3 : комбинација на температурата и влажноста на воздухот, со големи, лесни за читање на екранот
4 : автоматско прилагодување на осветленоста на боја на екран
5 : глас се префрлите
6 : Метеоролошка Станица
7 : недела, датум, часовник со аларм
Спецификација на производот
1 : температура опсег : 0 ~ 50 C
2 : температура точност : + / - 1 C
3 : влажност опсег : 10, 99%
4 : влажност точност : + 5%
5 : големина : 92x92x50mm
6 : напојување : 2x AAA (не се вклучени)
7 : часа 12 / 24 опции
1. Негативен фидбек не може да ги реши сите проблеми, ако не знаеме прашање. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ние ќе ги пратите на испорака информации и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Гаранција
1.
Повратни информации
1. Предмети генерално се испраќаат надвор со 1-3 работен ден по вашата исплата е расчисти (Саб. Повратни информации е многу важно,ние се надеваме дека ти може да ни се јавите веднаш пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации,така што можеме да се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. & Сонцето. Даноци и наплати не се вклучени во точка цена или превозот надомест. Од друга страна,вашата повратна информација може да се користи како шопинг-референци на други купувачи. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Кога ќе го примите објект и задоволни со производот, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД, ние ќе бидат високо ценети. Пријателски ве советуваме да се обрне наскоро, така што можеме да се организираме на пратка што е можно поскоро. & Јавен празник исклучени.
Превозот
1. Ние прифаќаме Alipay. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Во светот Превозот(Освен некои земји). Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци.
Се врати и враќање
1. Добиете производ во рок од 7 дена, ние ќе бидеме среќни да се разменат или наплата за вас, додека сите оригинално пакување и додатоци во оригиналната состојба.

За производот

боја:
Црна
Тип:
Домаќинство Термометри
Термометар Тип:
Дигитални
Бренд Име:
CHOICEOWN
Број На Модел На:
TKT-002B
Материјал:
Пластични
Термометар Употреба:
Внатрешна и Надворешна Термометар

Избор на клиент