2018 најновите mb ѕвезда c4 за bmw icom а2 со најновиот софтвер 2IN1 hdd 1tb toughbook cf19 целосен сет подготвен да се користи дијагноза

2018 најновите mb ѕвезда c4 за bmw icom а2 со најновиот софтвер 2IN1 hdd 1tb toughbook cf19 целосен сет подготвен да се користи

Достапно за нарачка
DEN 52752.00
Достапност:

03 Пакет, вклучувајќи : 1. 1pc cf19 лаптоп 4g користи 2 софтвери во еден 1tb MB hdd C4 Ѕвезда Дијагноза Функција :
1.Eeay да се инсталира.ве молиме контактирајте со нас брзо, ние може да разменуваат еден за вас,но купувачи е одговорен за враќање shiping цена во рок од 10 дена
Гаранција : една година
пакет ќе бидат испратени од страна на најбрз и најевтиниот на курирската служба DHL. за mb ѕвезда c4 1.
Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно. 1pc x А2 Интерфејс
2. Сите електричен систем Дијагностички; (не вклучуваат блиц код); 3.
Б-M-W ICOM C за стари серија со дијагностика штекер ќе бидат дополнително опремен со прибл. 1pc x 20pin Кабел
4. Поддршка Автомобили По 2000 Година 4. 1pc x OBD2 Кабел
6. 1pc x C4 Мултиплексер 2. 1pc x USB Кабел
5. Поддршка Присутен Програмирање, Ако Сакате да го Направите Онлајн, ве Молиме да се Купи Оваа Онлајн SCN Кодирање Услуга за bmw icom а2
Функции :
А2 - OBD дијагностички поддршка на ПОВЕЌЕТО, Д-МОЖЕ и К-МОЖЕ да протоколи
Б - дијагностички преку повеќето автобус, и да има врска до-интерфејс преку USB конекција. Поддршка на 21 Мулти-Јазици : англиски, Кинески, чешки, дански, германски, грчки, Spainsh, фински,француски,унгарски, италијански, Јапонски, корејски,холандски,полски,португалски, романски,руски,Српско,словачки,Словенечки,шведски, турски, За BMW ICOM А2 Софтвер V2018. 1 TB HDD ( c4 програма и icom програма со windows 7 систем) 2. 1pc x Б Повеќето
3.Робустен алуминиум случај ќе ви помогне да се избегне оштетување кога се користи во груби средини. преку HK ПОСТ ВОЗДУХОТ на Светот.Инаку, пописот ista-стр програма ќе се исклучи автоматски ако имате најпрво поврзан на уредот со компјутер директно.Ако треба да се направи програмирање работа, ве молиме бидете сигурни дека вашиот лаптоп има 4 GB ram најмалку.
Превозот
1-2 работни дена за процесирање на нарачката по примиле исплата.03
јазик на ista p
јазик на ista d
Експерт Режим
Ве молиме имајте во предвид :
Ве молиме започнете автомобил пред да го користите уредот,а потоа го направите следниве чекори :
1.

За производот

Верзија На Софтвер:
најновите
Објектот Ширина:
20inch
Специјални Функции:
WIFI
Бренд Име:
RCOBD
Име На Модел:
Mb ѕвезда за bmw icom 2in1
Објектот Тежина:
9kg
Хардвер Верзија:
најновите
Објектот Должина:
20inch
Материјал Тип:
Железо
моќност:
5W
Напон:
12V 24V
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Електронски:
Yes
Објектот Висина:
20inch
Специјални Функции:
lan
Гаранција:
2 години
за BMW:
2018.03
HDD:
1TB
mb ѕвезда:
2018.03
техничка поддршка:
teamviewer9
Лаптоп:
Користи 4g

Избор на клиент