Booksew 50cmx50cm 9 парчињаСимпатична Сина Памук Ткаенини Масти Четвртини Scrapbooking Шиење Крпа DIY Комбинација Бесплатен Превозот W3B5-4
Новак - 50 %

Booksew 50cmx50cm 9 парчињаСимпатична Сина Памук Ткаенини Масти Четвртини Scrapbooking Шиење Крпа DIY Комбинација Бесплатен Превозот

Достапно за нарачка
DEN 941.76
DEN 471.00
Достапност:


Име на производ : памучна ткаенина масти четвртини пакет W3 B5-4 Материјал : 100% памук. тенок,основните квалитет, погоден за шиење играчки' облека, tildas,крпеница,quilting,scrapbooking,занаети и други основни проекти за шиење. Портретирани како слика се прикажува,9 сина дизајни колекција Големина : 1piece= 50 CM x 50 CM(намалување од страна на рака , толку +-2cm грешка) Пакет Содржина : 9 парчиња (9 дизајни се меша, секој дизајн 1 парче). Ве молиме Љубезно Забелешка : секој дизајн 1 парче,НЕ може да одберете дизајн.Пакетот е пре-сече,ако цел повеќе од 1 многу,тоа НЕ е континуирано.

За производот

Бренд Име:
booksew
Велур Ткаенина Тип:
no
Стил:
Обична
Ширина:
150cm
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Материјал:
100% Памук
Шема:
Печатени
Тип:
Памук Ткаенини
Употреба:
tilda, крпеница,quilting,scrapbooking,занает шиење
Материјал:
Тенка
Големина:
50cmx50cm/парче
Количина:
9 парчиња
боја:
Сина
is_customized:
no

Избор на клиент