5Pcs Исклучителна Стаклени Шишиња Ампули Тегли Со Плута Corks Затка Декоративни Wising Стаклено Шише За Приврзоци Дијаметар 47mm
Новак - 15 %

5Pcs Исклучителна Стаклени Шишиња Ампули Тегли Со Плута Corks Затка Декоративни Wising Стаклено Шише За Приврзоци Дијаметар 47mm

Достапно за нарачка
DEN 718.56
DEN 611.00
Достапност:


5 Компјутери Дијаметар 47mm стаклено шише Спецификација : Предмет : празно стаклено шише со дрво, плута Материјал : стакло шише + дрво, плута Капацитет : 50мл, 80ml, 100ml, 150ml Големина : (приближно) 50мл : 47*50*33mm 80ml : 47*70*33mm 100ml : 47*90*33mm 150ml : 47*120*33mm Шише Дијаметар Отворање : 33mm На шише може да се користи како pendant за декорација, но исто така може да се користи како подарок да им даде, исто така, може да се користи како шише лебдат, кои сакаат. Пакетот вклучува : 5 Компјутери стаклено шише Слики :

За производот

боја:
50мл, 80ml, 100ml, 150ml
Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Бренд Име:
Elysaid
Ефект:
Коска Нега
Број На Модел На:
BA001011
Материјал:
Стакло

Избор на клиент