Внатрешни работи Опрема Стап Sequins Покрие Намали За Хонда Граѓански 10 Генералот 2017
Новак - 14 %

Внатрешни работи Опрема Стап Sequins Покрие Намали За Хонда Граѓански 10 Генералот 2017

Достапно за нарачка
DEN 587.52
DEN 505.00
Достапност:


Внатрешни работи Опрема Стап Sequins Покрие Намали За Хонда Граѓански 10 Генералот 2016 2017
Одговара За Хонда Граѓански 10 Генералот 2016 2017
Пред поставување на цел, ве молиме потврдете го овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !!
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Направен Од Високо П uality ABS Пластика
Боја : Исто Како Слики
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна Инсталација ,3 M автомобилската селотејп е во прилог.

За производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Тежина:
0.3kg
Материјал Тип:
ABS Пластика
Бренд Име:
wroadavee
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
За Хонда Граѓански 10 Генералот
Година:
2016 2017
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Избор на клиент