мажите облека година најновите кралска сина деловни костуми за мажи tuxedos mens свадба одговараат на повик палто и панталони( јакна+панталона+вратоврска)
Новак - 15 %

мажите облека година најновите кралска сина деловни костуми за мажи tuxedos mens свадба одговараат на повик палто и панталони(

Достапно за нарачка
DEN 2447.52
DEN 2080.00
Достапност:


Добредојдовте на нашата продавница !!!
Посакуваме да имате пријатен шопинг време!!!
можете да мерите вашиот мерења и изберете боја (стандардно како на сликата ),и ќе ги напишам на цел забелешка или можете да кликнете Порака Продавачот ,тогаш испрати на сите мерења и боја за мене или кликнете онлајн разговор со мене кога ќе ги нарачате на костум.
Еден Костум = J acket+Панталона +Вратоврска
ве молиме да ми кажете на вашата Големина и Боја кога цел
Стандардот Одговара на големината : (ве молиме изберете вистинската големина accoridng на вашиот сопствен случај,
што е многу важно за нас да се направи одговара за вас.
ве молиме имајте на ум дека овие големина е облека големина)
Answer : ___________________________ Note : ПОЧИТУВАНИ,ако најде дека над stanrard одговара на големината не се вклопуваат многу, само мерка на вашето тело accoridng на следниве Мерење Водич ,и тогаш ни покаже на големината на телото. Ние може да Обичај прави на костуми за вас, како и .Тоа е иста цена!
Големина на единица : cm или инчен 1 . деколте=? 2 .рамо=? 3 .sleeve=? 4 .armhole=?
5 . врвка за околу=? 6 .градите=? 7 .стомакот=? 8 .половината=?
9 .хип=? 10 .јакна должина=?
11 .панталони должина=? 12 .бедрото=?
13 .висина =? 14 . тежина=?
добредојде!моите најмили пријател!
ајде!!! ајде!!!
Ние нудиме сите видови на модата мажите одговара, деловни костуми, формално се облекуваат одела, свадба костуми и така натаму
ние обезбеди конкурентна цена ,брза испорака; combinative цел .капка превозот на располагање. најдобри и навремена Услуга;
100% задоволството и 100% врвен квалитет !
Најниска Цена!
Добредојдовте на Мало и Големо!
Голем попуст за големата цел.
Можете да се меша било предмети од мојата продавница заедно!
Дојде на бебето, weclome вашата посета и да се направи цел на нашиот сајт!!! цена : колку повеќе наредбата, поевтини. превозот : EMS DHL Кина пост политика на враќање : ако не можете да ја добиете вашата цел или кога ќе го добиете вашиот пакет има било каков проблем, ние ќе направиме се надомест за вас
Имајте пријатен шопинг во нашата продавница!
Не't заборавајте проверете други големи предмети,ние се добредојдени за комбинираат превозот !
Ви благодариме за гледање и
добредојде назад повторно

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Бренд Име:
geliaocong
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Затворање Тип:
Двојно Гради
Материјал:
Памук,Волна
Облека Должина:
Редовни
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Име:
топла продажба на мажите моден облека 2014 најновите деловни костуми за мажи
Големина:
S M L XL XXL 3XL 4XL
боја:
Како што е прикажано
Дизајни:
Како што е прикажано
MOQ:
1 сет
Ткаенина Тип:
Worsted

Избор на клиент