Челик Виткање Шатор Пол шатор род Awning Род Стојат Пол Шатор Додатоци шатор проширување рамка на врата крошна род 135cm*2 парчиња
Новак - 20 %

Челик Виткање Шатор Пол шатор род Awning Род Стојат Пол Шатор Додатоци шатор проширување рамка на врата крошна род 135cm*2 парчиња

Достапно за нарачка
DEN 936.00
DEN 749.00
Достапност:


Тоа одговараат за....

За производот

боја:
Бела
Додаток Тип:
Други
Тип:
3 - 4 Лице Шатор
Бренд Име:
Hewolf
Име:
кампување шатор столбови

Избор на клиент