Задните Pillion Патничкото Седиште За 2001-2007 Хонда CBR600 F4i CBR600F4i 02 03 04 05
Новак - 6 %

Задните Pillion Патничкото Седиште За 2001-2007 Хонда CBR600 F4i CBR600F4i 02 03 04 05

Достапно за нарачка
DEN 1430.40
DEN 1344.00
Достапност:


Црна Задните патници Pillion Седиште За Yamaha YZF R6 1998-2002 1999 2000
Задните Pillion Патничкото Седиште
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Conditon : 100% Сосема Нов
Висока класа на квалитет и многу издржливи
Замена седиште со монтажа голема заграда, не само маска
Без инсталација настава
Материјал : Синтетички Кожа+PP Пластични+Пена+Железо
Боја : Црна како на сликата прикажани
Позиција : Задните
FITMENT :
Yamaha YZF R6 1998-2002
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ :
1 X Задното Седиште
Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

За производот

Тип На Објект:
Места & Клупи
Објектот Висина:
1inch
Бренд Име:
TCMT
Име На Модел:
XF-518
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Должина:
1inch
Материјал Тип:
1
Објектот Тежина:
0.68kg
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на клиент