JD220 1/4 MSD Мода BJD синтетички mohair кукла перики големина 7-8 инчен Долга кадрава кукла перика

JD220 1/4 MSD Мода BJD синтетички mohair кукла перики големина 7-8 инчен Долга кадрава кукла перика

Достапно за нарачка
DEN 1140.00
Достапност:

Повратни информации, Ние длабоко се надевам дека сте задоволни со вашиот купување од нас. Ако ви треба некои на стоката се врати, ве молиме бидете сигурни да го задржи врати стоката и додатоци непроменети. Време на испорака ќе врз основа на различни земји или региони низ светот. Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 дена по приемот на плаќање.Опис На Производот
Точка Бр : JD220
Материјал : Синтетички mohair
Синтетички Mohair перики се направени од најдобрите синтетички mohair влакна со парична казна слаб и
степен на осветл. Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор. Продавачот Ветување * Ние гарантираме дека стоките се предмет на ригорозни квалитет проверки за да се осигура дека стоката ќе примите со добар квалитет. За пакет пропуштени на патот до дестинацијата, ние ќе се обидеме најдобро да се поврзеш со конкретна компанија и ажурирање на најновите информации за вас. Ние нема да преземе одговорност за било каква превозот несреќи, одложувања или други прашања резултат од превозот превозници или виша сила причини.) во ЗАБЕЛЕШКА кога ќе се направи исплата. Со цел да се намали купувачот увоз данок или дури и ослободени купувачот од увоз доход, ние ќе го прогласи објектот со многу помалку вредност од реалната цена на клиентот плаќа за објектот. * Ако постои квалитетот на производот, или делови нецелосни толку долго колку што се во можност да ги презентира релевантните објаснувачки материјали, ние ќе ви обезбедиме со враќање на услугата. Овие трошоци се на купувачот одговорност. На курирска служба товарни треба да се плати од страна на купувачот. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. * Ако предметите не можат да ги задоволат вашата потреба, ние исто така може да го прифати вашето враќање. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Вие треба да ги преземе сите потребни логистички трошоци се Враќа. * Ажурирање на нови објекти во нашата продавница секојдневно. Враќање Забелешки : 1. Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL или ПРОЗОРЦИ се достапни, ако тоа е т. Ние ќе се прогласи парцела како подарок на ниска вредност за да се избегнат проблеми во пракса. Ако ви треба побрзо пратката, ве молиме изберете превозот начин сакате и плати дополнителни трошоци. Или контактирајте со нас однапред. Слика како резултат на фотографија состојба можеби има хроматските аберации, ако не сте сигурни за бои,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот. За Превозот 1). Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Според нашето искуство, Обичај проверете парцели од страна на случаен избор, за 0. Ако не сте задоволни, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот за вас. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. * Се целосно искрен со се што сакате да знаете, не се наоѓа помеѓу продавачот и купувачот. Таа има природна функција и мекост како Човечка коса. Нашата работа е да се направи вашиот купување на грижете се слободни искуство. Ако стоката се оштетени во транзит, ве молиме чувајте ја сета документација и пакување и контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на приемот за враќа инструкции.

За производот

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Број На Модел На:
JD220
Пол:
Унисекс
Форма:
1/4
Предупредување:
Кукла перики
BJD/SD Атрибут:
Перика
Тип:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Фантазијата
Димензии:
7-8 инчен
Материјал:
syntheitc mohair

Избор на клиент