Алуминиум Легура 12*16mm D32 L40 Спојка Флексибилни Вратило Спојка Stepper Моторни Кодирај

Алуминиум Легура 12*16mm D32 L40 Спојка Флексибилни Вратило Спојка Stepper Моторни Кодирај

Достапно за нарачка
DEN 284.64
Достапност:

Забелешка : Секој обид за 1 Парче. Фотографијата е само како референца,вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !
D1x D2 : 12*16mm
Дијаметар : 32-милиметри
Должина : 40mm
Материјал : алуминиум легура
Пакет се вклучени :
1x спојка

За производот

Флексибилен или Цврсти:
Флексибилен
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
стандардно
Материјал:
стандардно

Избор на клиент